Závěsná komoda

Nejprodávanější

Závěsný skleník DUB MASIV - STEFI
 
5 999 Kč
(4 958 Kč bez DPH)
Závěsný skleník BUK MASIV - STEFI
 
5 399 Kč
(4 462 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Závěsný skleník BUK MASIV - STEFI
4 462 Kč bez DPH
5 399 Kč
STEFI5
Závěsný skleník DUB MASIV - STEFI
4 958 Kč bez DPH
5 999 Kč
STEFI5D

Prémiová kvalita a životnost

Vzdušnější interiér s dostatkem úložného prostoru – řešení nabízí závěsná komoda, která díky kombinaci masivu a melaminované dřevotřísky navíc vydrží i nápor každodenního užívání a je tak perfektní volbou pro každého, kdo má rád minimalismus a kvalitu. Nezáleží na tom, zda vaše nová komoda závěsná najde své využití v pracovně, dětském pokoji či na chodbě, protože její bezkonkurenční zpracování a kvalitní materiály zaručují obdivuhodnou životnost.

 

Rustikální dřevo i moderní materiály

Naleznete u nás minimalistické kousky, které se nebojí ani odvážné kombinace moderních lesklých materiálu se surovým dřevem. Je tedy jedno, zda preferujete luxusně působící moderní materiály, nebo milujete přírodní dekor dřeva se všemi jeho „nedokonalostmi“ – závěsné komody se bezesporu stanou funkčním a jedinečným šperkem vaší domácnosti, který koneckonců přežije možná nás všechny.

 

Luxusní celomasiv - Bianco

Nově v naší nabídce najdete i luxusní řadu Bianco, která je celomasivní a tak naplno využívá benefity kvalitního dubového dřeva. To prošlo mistrným zpracováním zaručujícím odolnost proti poškrábání a zároveň přinese dotek přírody do každého interiéru. Každý kus dřeva je pečlivě vybírán tak, aby splňoval i ty nejnáročnější kritéria a díky povrchové úpravě vyniknou suky a letokruhy, z kterých lze vyčíst celý život původního stromu, z něhož byla vyrobena právě vaše komoda.