Tv stolek - Dub masiv/bílá 220 cm BIANCO

Kód: 2287
Neohodnoceno
Značka: Germany
28 900 Kč 23 884 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tv stolek - Dub masiv/bílá 220 cm BIANCO obsahuje:

  • 1 dvířka s fochem
  • 2 šuplíky
  • 2 skleněné fochy

Rozměry: š - 220cm, v - 56cm, h - 52cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii, apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám tak starosti „kdo a jak“ nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno v kartonu po jednotlivém kusu nábytku, se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z dubové masivní dýhy (korpusy, přední části). Bočnice a zadní stěny šuplíků jsou z překližky. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U tohoto výrobního programu jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm). Síla materiálu u předních částí a korpusů je standardně 2 cm.

Tv stolek Antik je dodáván v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v demontnu. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou zcela zdarma.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Bianco - Dub masiv dýha | Limitovaná edice
Záruka: 2 roky