Tv stolek - Dub celomasiv/bílá 220 cm BIANCO

Kód: 2287
Neohodnoceno
Výrobce: Germany
28 900 Kč 23 884 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní televizní stolek Antik - Dub CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje:

- 1 x dvířka (1 x foch), 2 x šuplík, 2 x skleněný foch, vrchní deska je o tloušťce 27mm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky, u zadní stěny navíc dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich s tím, že jsou šuplíky a dvířka osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové, u nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Tloušťka dřeva u předních částí a korpusů je standardně 2 cm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení v akční ceně (viz. roletka "Zvolte")

Celkové rozměry: š - 220cm, v - 56cm, h - 52cm

Televizní stolek je součástí kompletního programu ANTIK DUB BIANCO CELOMASIV u kterého je možná kombinace dřeva s elegantním bílým sklem.

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Tv stolek Antik je dodáván v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v domontnu. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou zcela zdarma.

 

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Bianco - Dub Celomasiv
Záruka: 2 roky