Stůl z masivu dub

16 položek celkem

Každý, kdo zařizuje byt, určitě potvrdí, že jedním z největších úkolů bylo vybrat si stůl, alespoň do té doby, než v obchodě narazil na stoly z masivu dub. A asi nejnáročnější na výběr je stůl do pracovny. Každý zákazník má totiž své specifické požadavky, které souvisí jak s jeho vkusem, tak i s jeho prací či zájmy.

Nejvíce nároků je pochopitelně kladeno na úložné prostory, takže čím více zásuvek a přihrádek, tím lépe. Poměrně často je klíčovým parametrem také dostatek místa na monitor, PC i klávesnici.

Ovšem funkčnost a praktičnost nejsou všechno. Správný psací stůl může svého majitele také inspirovat k tvůrčí kreativní činnosti, třeba i svým designem, což je ideální příležitost pro stoly z masivu dub.

Vhodná volba stolu se odvíjí také od dostupného prostoru. Velký dům s prostornou pracovnou si zaslouží velký dekorativní psací stůl masiv dub, ale v malém bytě je nutné myslet spíše minimalisticky, a zde určitě dobře poslouží menší stolek, ke kterému lze přidat například kontejner ve stejném stylu nebo třeba o odstín tmavší či světlejší pro nápaditý kontrast.