Skříň z masivu 260cm - Dub/bílé sklo BIANCO

Kód: 5652
Doprava zdarma
1 hodnocení
Výrobce: Germany
36 900 Kč 30 496 Kč bez DPH
14 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní šatní skříň Antik- DUB CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje:

  • 2x masivní dřevěné dveře
  • 3x dveře v kombinaci s bílým sklem
  • 6x variabilní foch
  • 3x tyč na zavěšení ramínek

Rozměry skříně: š - 260cm, v - 218cm, h - 63cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva jako jsou suky, praskliny a léta, které dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci.

Přední části a vnější korpusy skříní jsou kompletně vyrobeny z masivního dubu bianco o tloušťce 2 cm. Vnitřní části (fochy, příčky..apod.) jsou vyrobeny z malaminované dřevotřísky ve stejném barevném dekoru. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich, dveře jsou vybaveny plynulým dovíráním "Soft"a úchytky jsou kovové o délce cca 100 cm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení dalších fochů a kvalitního diodového osvětlení do horní římsy.

Šatní skříň z masivu je součástí kompletního výrobního programu LOŽNICE DUB BIANCO CELOMASIV a dále také pasuje k nábytku z programu DUB CELOMASIV BIANCO.

Šatní skříň z masivu je dodávána v demontu s podrobným obrázkovým návodem na sestavení + českým přinávodem (sestavení zvládne každý kutil). Nábytek Vám bude dopraven naší bezproblémovou firmou.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříň z masivu
Záruka: 2 roky