Velká skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem - Dub masiv

Kód: 5616
Doprava zdarma
38 hodnocení
29 900 Kč 24 711 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem - Dub masiv obsahuje:
  • v pravé části: 2x variabilní foch, 1x menší úložný prostor s tyčí na ramínka 
  • ve střední části: 1x variabilní foch, 1x vetší úložný prostor s tyčí na ramínka
  • v levé části: 4x variabilní foch

Rozměry šatní skříně: š - 285cm, v - 209cm, h - 70cm

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajišťuje zdravé vnitřní klima.

Naši současnou nabídku jsme rozšířili o šatní skříně s posuvnými dveřmi. Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Skříně jsou vyrobeny z divokého sukatého dubu (přední části + lišty) a korpusy z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Posuvné dveře jsou zavěšeny na kvalitních hliníkových lištách, což zaručuje velice tichý provoz a dlouhou životnost. Pro zvýšení komfortu je možné dovybavení bočních dveří skříně komfortním systémem plynulého dovírání za cenu 990,-Kč. (Prosíme připsat do poznámky k objednávce.)

Za příplatek je také možné dovybavit skříň zapuštěným diodovým osvětlením v ceně 1990,-Kč. Jedná se o kompletní sadu 4 ks diodového osvětlení s trafem, rozbočovačem a nášlapným vypínačem. Osvětlení je zapuštěné do horní lišty skříně, je velice příjemné a naprosto energeticky nenáročné.

Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici a dětském pokoji.

Baleno v zalisovaných plastových baleních v demontu - není určeno k zaslání z důvodu možného poškození nábytku. K dostání buď na prodejně, firemní dopravou nebo volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - ROZVOZY PO CELÉ ČR ZDARMA ! 

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !