Skříň s posuvnými dveřmi - Dub masiv

Kód: 5640
Doprava zdarma
44 hodnocení
27 900 Kč 23 058 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skříň s posuvnými dveřmi - Dub masiv obsahuje:
  • v pravé části: 2x variabilní foch, 1x menší úložný prostor s tyčí na ramínka (š - 91cm)
  • ve střední části: 1x foch , 1x větší úložný prostor s tyčí na ramínka (š - 91cm)
  • v levé části: 4x variabilní foch (š - 45cm)

Rozměry skříně: š - 239cm, v - 209cm, h - 70cm

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajišťuje zdravé vnitřní klima.

Naši současnou nabídku jsme rozšířili o šatní skříně s posuvnými dveřmi. Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Skříně jsou vyrobeny z divokého dubu masiv (přední části + lišty) a korpusy z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru ve stejném barevném dekoru. Spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Skříně jsou nabízeny ve 2 variantách, buď se zrcadlem nebo s plnými masivními posuvnými dveřmi. Posuvné dveře jsou zavěšené na kvalitních hliníkových lištách, což zaručuje velice tichý provoz a dlouhou životnost. Pro zvýšení komfortu je možné dovybavení dveří skříně systémem plynulého dovírání za cenu 990,-Kč. (Prosíme připsat do poznámky k objednávce.)

Za příplatek je také možné dovybavit skříň zapuštěným diodovým osvětlením za cenu 1990,-Kč. Jedná se o kompletní sadu 4 ks diodového osvětlení s trafem, rozbočovačem a nášlapným vypínačem. Osvětlení je zapuštěné do horní lišty skříně, je velice příjemné a naprosto energeticky nenáročné. 

Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici a dětském pokoji.

Baleno v zalisovaných plastových baleních v demontu - není určeno k zaslání z důvodu možného poškození nábytku. K dostání buď na prodejně, firemní dopravou nebo volejte na 465 423 671 nebo 606 125 356.

AKCE - NYNÍ OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - ROZVOZY PO CELÉ ČR ZDARMA ! 

GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN !