Šatní skříň z masivu

16 položek celkem
Malá šatní skříň dub masiv - BONN
Doprava zdarma
21 900 Kč
elbianco10 0
Doprava zdarma
39 900 Kč
elbianco15 0
Doprava zdarma
44 900 Kč
elbianco17 0
Doprava zdarma
41 000 Kč
sbm1 4
15 900 Kč
Velká šatní skříň - Dub masiv BONN
Doprava zdarma
28 700 Kč

Šatní skříně z masivu jsou elegantním kouskem nábytku, který provoní každou ložnici či předsíň voňavým, přírodně zpracovaným dřevem. Ať už se jedná o celomasivní nábytek či kombinaci masivu a lamina, svěží vůni dřeva ucítíte ještě několik měsíců po umístění nábytku do vašeho nově zařízeného pokoje. Šatní skříně z masivu nejen, že velice pěkně  voní, ale také svojí konstrukcí a robustností dokážou na první pohled každého zaujmout. Zpravidla se jedná o opravdu veliké skříně, které mnohdy obsáhnou téměř celou šíři stěny, u které je skříň postavena.

Šatní skříň z masivu je díky těmto výhodám velice příjemným a praktickým nábytkem všech domů i bytů. Nemluvě o standardu kvality, který je garantován německými výrobci a vysokou prodejností v západních státech Evropy.

Mezi další kategorie, do kterých jsou skříně umístěny také patří skříň z masivu a šatní skříně masiv. Pro lepší přehlednost, ale doporučujeme použít horní menu, které je intuitivněji vytvořeno a naleznete v něm celou prodejní nabídku.

U 2/3 sortimentu se jedná o kombinaci masivu + lamina.