Šatní skříň z masivu - DUB/ZRCADLA BIANCO

Kód: 5679
Doprava zdarma
1 hodnocení
Výrobce: Germany
37 600 Kč 31 074 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní šatní skříň Antik- DUB CELOMASIV BIANCO/ZRCADLA obsahuje:

- 2 x masivní dřevěné dveře, 4 x zrcadlové dveře
- 6 x variabilní foch
- 3 x tyč na zavěšení ramínek

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Přední části a vnější korpusy skříní jsou kompletně vyrobeny z masivního dubu bianco o tloušťce 2 cm. Vnitřní části (fochy, příčky..apod.) jsou vyrobeny z malaminované dřevotřísky ve stejném dekoru. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich, dveře jsou vybaveny plynulým dovíráním "Soft", úchytky jsou kovové o délce cca 100 cm, levá a pravá clona na bočnicích + horní lišta je z masivního dubu o tloušťce 26 mm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení dalších fochú a kvalitního diodového osvětlení v akční ceně. 

Omlouváme se za chybějící foto šatní skříně (postupně bude doplněno).

Celkové rozměry skříně z masivu: š - 310cm, v - 218cm, h - 63cm

Šatní skříň z masivu je součástí kompletního výrobního programu LOŽNICE DUB BIANCO CELOMASIV a dále také pasuje k nábytku z programu DUB CELOMASIV BIANCO.

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Šatní skříň z masivu je dodávána v demontu s podrobným obrázkovým návodem na sestavení + českým přinávodem (sestavení zvládne každý kutil). Nábytek Vám bude dopraven naší firmou.

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříň z masivu
Záruka: 2 roky