Šatní skříň z masivu - Dub/bílé sklo BIANCO

Kód: 5667
Doprava zdarma
1 hodnocení
Výrobce: Germany
41 000 Kč 33 884 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní šatní skříň Antik- DUB CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje:

- 2 x masivní dřevěné dveře, 4 x dveře v kombinaci s bílým sklem
- 6 x variabilní foch
- 3 x tyč na zavěšení ramínek

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva jako jsou suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Přední části a vnější korpusy skříní jsou kompletně vyrobeny z masivního dubu bianco o tloušťce 2 cm. Vnitřní části (fochy, příčky..apod.) jsou vyrobeny z malaminované dřevotřísky ve stejném dekoru. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich, úchytky jsou kovové (16 x 3 cm), levá a pravá clona na bočnicích + horní lišta je z masivního dubu o tloušťce 26 mm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení dalších fochů a kvalitního diodového osvětlení v akční ceně. 
Omlouváme se za chybějící foto šatní skříně (postupně bude doplněno).

Celkové rozměry skříně z masivu: š - 310cm, v - 218cm, h - 63cm

Šatní skříň z masivu je součástí kompletního výrobního programu LOŽNICE DUB BIANCO CELOMASIV a dále také pasuje k nábytku z programu DUB CELOMASIV BIANCO.

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Šatní skříň z masivu je dodávána v demontu s podrobným obrázkovým návodem na sestavení + českým přinávodem (sestavení zvládne každý kutil). Nábytek Vám bude dopraven naší firmou.

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříň z masivu
Záruka: 2 roky