Police z masivu - DUB 180cm BIANCO

Kód: 2302
4 hodnocení
Výrobce: Germany
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní police z masivu Antik - Dub CELOMASIV BIANCO/SKLO:

- 1 x skleněný foch 8 mm v kombinaci s kovovými komponenty, vše je včetně kompletního upevňovacího materiálu

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky, u zadní stěny navíc dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich s tím, že jsou šuplíky a dvířka osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové, u nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Tloušťka dřeva u předních částí a korpusů je standardně 2 cm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení v akční ceně (viz. roletka "Zvolte")

Celkové rozměry polic z masivu: š - 180cm, v - 25cm, h - 24cm

Poličška je součástí kompletního programu ANTIK DUB BIANCO CELOMASIV u kterého je možná kombinace dřeva s elegantním bílým sklem.

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Polička Antik je dodávána v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v demotnu. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou zcela zdarma.

 

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Police masiv
Záruka: 2 roky