Obývací stěny ze dřeva

26 položek celkem
Obývací stěna 390cm BUK - LYON
Doprava zdarma
32 900 Kč
obývací stěna dub masiv
Doprava zdarma
56 900 Kč
Obývací stěna DUB MASIV - BIANCO
Doprava zdarma
44 690 Kč
kvalitní obývací stěna z masivu
Doprava zdarma
75 900 Kč
Obývací stěna Jádrový BUK - Lyon
Doprava zdarma
36 990 Kč
Nahoru
Další produkty

Obývací stěny ze dřeva jsou poslední dobou velice v módě, a to hlavně díky široké nabídce výrobců, kteří sledují nejnovější trendy a snaží se podchytit všechny možnosti designů. Chcete-li nadčasový vzhled, který nestárne a je stále velice originální, musíte zavítat za klasickým masivem, jako je například obývací stěna ze dřeva. Zpravidla se jedná o veliké stěny, které vynikají v obývacích místností a stávají se jejich dominancí.

Co se týká zpracování. Obývací stěny ze dřeva pocházejí od německých výrobců, kteří jsou jak zárukou kvality, spolehlivosti, tak následné spokojenosti zákazníka. Další velikou výhodou je vlastní firemní rozvoz, který se postará o bezpečnost přepravy vašeho nábytku. Dřevěná obývací stěna se tak dostanete zcela v pořádku až k vám domů za první uzamykatelné dveře. O firemním rozvozu se dozvíte více na stránce „doprava a platba“ (nahoře na webu).

Většina námi nabízených obývací stěn je vyrobena v kombinaci - masiv + melaminovaná dřevotříska v příslušném barevném provedení.