Obývací stěna DUB MASIV/BÍLÉ SKLO - BIANCO

Kód: 2273
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Výrobce: Germany
57 900 Kč 47 851 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obývací stěna DUB MASIV/BÍLÉ SKLO - BIANCO obsahuje:

  • skleník: 1 prosklené dveře s rámováním z nerezu, 3 pevné fochy, 2 skleněné fochy; rozměry: š -  65cm, v - 195cm, h - 40cm
  • nástěnnou poličku: 1 skleněný foch o tloušťce 8mm; rozměry: š - 180cm, v -  25cm, h - 24cm
  • TV stolek: 2 hluboké šuplíky, 1 dvířka s bílým sklem, 2 skleněné fochy; rozměry: š - 220cm, v -  56cm, h - 52cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny a léta, která dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky a u zadní stěny  jsou navíc dýhované ve stejném barevném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Tloušťka dřeva u předních částí a korpusů je standardně 2 cm.

Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení.

Obývací stěna Antik je dodávána v sestaveném stavu od výrobce a poličky jsou v demontu. Nábytek Vám bude dopraven naší bezproblémovou firemní dopravou nebo volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub Bianco - celomasiv
Záruka: 2 roky