NICO - masivní skříň divoký dub 286 x 210 cm

Kód: 6399
10 hodnocení
Značka: Germany
38 899 Kč 32 148 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem - dub masiv obsahuje:

  • v levé části: 4x variabilní foch
  • ve střední části: 1x variabilní foch, 1x vetší úložný prostor s tyčí na ramínka
  • v pravé části: 2x variabilní foch, 1x menší úložný prostor s tyčí na ramínka 

Rozměry šatní skříně: š - 286 cm, v - 210 cm, h - 70 cm

Naši současnou nabídku jsme rozšířili o šatní skříně s posuvnými dveřmi. Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Skříně jsou vyrobeny z divokého sukatého dubu (přední části + lišty) a korpusy z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Posuvné dveře jsou zavěšeny na kvalitních hliníkových lištách, což zaručuje velice tichý provoz a dlouhou životnost.

Pro zvýšení komfortu je možné dovybavení bočních dveří skříně komfortním systémem plynulého dovírání za cenu 990,- Kč. (Prosíme připsat do poznámky k objednávce.)

Za příplatek je také možné dovybavit skříň zapuštěným diodovým osvětlením v ceně 1990,-Kč. Jedná se o kompletní sadu 4 ks diodového osvětlení s trafem, rozbočovačem a nášlapným vypínačem. Osvětlení je zapuštěné do horní lišty skříně, je velice příjemné a naprosto energeticky nenáročné.

Baleno v zalisovaných plastových baleních v demontu - není určeno k zaslání z důvodu možného poškození nábytku. Doručení naší firemní dopravou nebo osobní odběr na prodejně ve Vysokém Mýtě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříň z masivu
Záruka: 2 roky