Obývací stěna DUB MASIV - BIANCO

Kód: 2277
Neohodnoceno
Značka: Germany
ZDARMAZDARMA
Obývací stěna DUB MASIV - BIANCO
81 990 Kč 67 760 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obývací stěna DUB MASIV - BIANCO obsahuje:

  • nástěnnou poličku (skleněný foch o tloušťce 8mm); rozměry: š - 180cm, v -  25cm, h - 24cm
  • vysokou komodu s prosklenými dvířky  (2 pevné + 2 variabilní skleněné fochy); rozměry:  š -  65cm, v - 153cm, h - 40cm
  • Tv stolek (2 šuplíky, 2 skl. fochy, bílá dvířka); rozměry:  š - 220cm, v -  56cm, h - 52cm
  • komodu (4 šuplíky, 2 fochy, 2 bílá dvířka); rozměry: š - 180cm, v -  82cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii, apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám tak starosti „kdo a jak“ nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno v kartonu po jednotlivém kusu nábytku, se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z dubové masivní dýhy (korpusy, přední části). Bočnice a zadní stěny šuplíků jsou z překližky. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U tohoto výrobního programu jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm). Síla materiálu u předních částí a korpusů je standardně 2 cm.

Obývací stěna Antik je dodávána v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v domotnu. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou zcela zdarma.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Bianco - dub masiv dýha | limitovaná edice
Záruka: 2 roky