Nábytek z masivu - Stěna dub celomasiv BIANCO

Kód: 2279
Neohodnoceno
Výrobce: Germany
52 900 Kč 43 719 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní obývací stěna Antik - Dub CELOMASIV BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje:

- 1 x Nástěnnou poličku (skleněný foch o tloušťce 8mm, vč. upevňovacího materiálu)
- 1 x Vysokou komodu (1 x prosklená dvířka s rámováním z nerezu, 2 x pevný + 2 x             variabilní skleněný foch), levé nebo pravé otevírání dvířek.
- 1 x Tv stolek š - 210cm (2 x šuplík, 2 x dvířka s bílým sklem, 1 x otevřený prostor)

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky, u zadní stěny navíc dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich s tím, že jsou šuplíky a dvířka osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové, u nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Tloušťka dřeva u předních částí a korpusů je standardně 2 cm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení v akční ceně (viz. roletka "Zvolte")

Celkové rozměry obývací stěny: minimální šíře cca 275cm, v - variabilní, h - 52cm

Rozměry jednotlivých částí:

  • Polička:     š - 180cm, v -  25cm, h - 24cm
  • Komoda:   š -  65cm, v - 153cm, h - 40cm
  • Tv stolek:  š - 210cm, v -  56cm, h - 52cm

Obývací stěna je součástí kompletního programu ANTIK DUB BIANCO CELOMASIV u kterého je možná kombinace dřeva s elegantním bílým sklem.

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Obývací stěna Antik je dodávána v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v domotnu. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou zcela zdarma.

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Bianco - Dub Celomasiv
Záruka: 2 roky