Nábytek z masivu - Regál dub celomasiv BIANCO

Kód: 2295
1 hodnocení
Výrobce: Germany
9 800 Kč 8 099 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný regál Antik - Dub CELOMASIV BIANCO obsahuje:

- 1 x pevný +2 x variabilní foch (vše je včetně upevňovacího materiálu).

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny, léta...apod., dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky, u zadní stěny navíc dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od fa. Hettich s tím, že jsou šuplíky a dvířka osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové, u nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Tloušťka dřeva u předních částí a korpusů je standardně 2 cm. Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení v akční ceně (viz. roletka "Zvolte")

Celkové rozměry: š - 35cm, v - 130cm, h - 40cm

Regál je součástí kompletního programu ANTIK DUB BIANCO CELOMASIV u kterého je možná kombinace dřeva s elegantním bílým sklem.

Dostupnost: cca 3 týdny, pokud není nábytek na skladě

Regál Antik je dodáván v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v demontu. Nábytek Vám bude dopraven naší firmou zcela zdarma (objednávky nad 20 tis. Kč).

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub knihovny z masivu
Záruka: 2 roky