Obývací stěna DUB MASIV/BÍLÉ SKLO - BIANCO

Kód: 2278
7 hodnocení
Značka: Germany
ZDARMAZDARMA
Obývací stěna DUB MASIV/BÍLÉ SKLO - BIANCO
66 900 Kč 55 289 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obývací stěna DUB MASIV/BÍLÉ SKLO - BIANCO obsahuje:

  • nástěnnou poličku se skleněným fochem o tloušťce 8mm; rozměry: š - 180cm, v -  25cm, h - 24cm
  • vysokou komodu: 1 prosklená dvířka s rámováním z nerezu, 2 pevné fochy, 2 variabilní skleněné fochy, možnost levého nebo pravého otevírání dvířek; rozměry: š -  65cm, v - 153cm, h - 40cm
  • TV stolek: 2 šuplíky, 2 skleněné fochy, 1 dvířka s bílým sklem; rozměry: š - 220cm, v -  56cm, h - 52cm
  • závěsnou vitrínu: 1 variabilní skleněný foch, 2 pevné fochy; rozměry: š - 35cm, v - 130cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii, apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám tak starosti „kdo a jak“ nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno v kartonu po jednotlivém kusu nábytku, se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z dubové masivní dýhy (korpusy, přední části). Bočnice a zadní stěny šuplíků jsou z překližky. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U tohoto výrobního programu jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm). Síla materiálu u předních částí a korpusů je standardně 2 cm. K nábytku je možné dokoupení diodového osvětlení.

Obývací stěna je dodávána v sestaveném stavu od výrobce, poličky jsou v demontu. Z důvodu možného poškození se ale nábytek nezasílá. K dostání na prodejně, firemní dopravou nebo volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub Bianco
Záruka: 2 roky