Komoda s prosklenými dvířky DUB MASIV - BIANCO

Kód: 2301
1 hodnocení
Výrobce: Germany
25 900 Kč 21 405 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Komoda s prosklenými dvířky DUB MASIV - BIANCO obsahuje:

  • 2x prosklená dvířka s nerezovým rámečkem
  • 2x pevný foch
  • 1x skleněný foch o tloušťce 6mm

Celkové rozměry: š - 130cm, v - 130cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky a u zadní stěny jsou dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.

Vzorky tohoto nábytku si můžete kdykoli prohlédnout v naší prodejně.

Komoda je dodávána v sestaveném stavu od výrobce. Nábytek Vám bude dopraven naší bezproblémovou firemní dopravou. Pro více informací volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky