Komoda s prosklenými dvířky DUB MASIV - BIANCO

Kód: 2301
7 hodnocení
Značka: Germany
ZDARMAZDARMA
Komoda s prosklenými dvířky DUB MASIV - BIANCO
25 900 Kč 21 405 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda s prosklenými dvířky DUB MASIV - BIANCO obsahuje:

  • 2x prosklená dvířka s nerezovým rámečkem
  • 2x pevný foch
  • 1x skleněný foch o tloušťce 6mm

Celkové rozměry: š - 130cm, v - 130cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii, apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám tak starosti „kdo a jak“ nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno v kartonu po jednotlivém kusu nábytku, se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z dubové masivní dýhy (korpusy, přední části). Bočnice a zadní stěny šuplíků jsou z překližky. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U tohoto výrobního programu jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm). Síla materiálu u předních částí a korpusů je standardně 2 cm.

Vzorky tohoto nábytku si můžete kdykoli prohlédnout v naší prodejně.

Komoda je dodávána v sestaveném stavu od výrobce. Nábytek Vám bude dopraven naší bezproblémovou firemní dopravou. Pro více informací volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub Bianco
Záruka: 2 roky