Moderní komody

59 položek celkem
k221 0
7 500 Kč
k220 0
6 700 Kč
k219 0
9 800 Kč
k218 0
11 500 Kč
Široká komoda - Dub masiv BONN
12 490 Kč
Velká komoda - Dub masiv BONN
10 700 Kč
Komoda - Dub masiv BONN
Skladem u výrobce
6 980 Kč
Komoda z masivu - Parma divoký dub / bílá
13 900 Kč
Komoda masiv Parma divoký dub / bílá
15 900 Kč
nm54 1
8 800 Kč
KOMODA JASAN
10 900 Kč –40 %
6 500 Kč
Komoda s úložným prostorem DUB MASIV - STEFI
11 990 Kč
Nahoru
Další produkty

Moderní komody – prémiová kvalita a životnost

Ať už jsou vaším snem jakékoliv moderní komody, u nás si zajisté vyberete! Na trhu se pohybujeme již přes 20 let a přes náš pečlivý výběr se k našim zákazníkům dostává jen to nejkvalitnější zboží. Dřevo, ze kterého jsou naše komody vyrobeny, bývá nejčastěji dub, buk nebo jasan a jejich četné druhy. Každý z nich tak nabízí specifické kvality a benefity, nicméně všechny mají společného jmenovatele a tím je kvalita. Nepodceňujeme ani ostatní části, jako jsou madla a spoje, u kterých dbáme na maximální životnost a pevnost. Nezáleží na tom, zda vaše nová moderní komoda najde své využití v pracovně, dětském pokoji či na chodbě, protože její bezkonkurenční zpracování a kvalitní materiály zaručují obdivuhodnou životnost.

 

Rustikální dřevo i moderní materiály

Hledáte malou komodu, kterou jednoduše umístíte kamkoliv, nebo prostornější variantu, díky které budete mít dostatek úložného prostoru a stane se dominantou celého interiéru? U nás jste na správném místě. Naleznete zde minimalistické kousky, které se nebojí ani odvážné kombinace moderních lesklých povrchů se surovým dřevem. Je tedy jedno, zda preferujete luxusně působící moderní materiály, nebo milujete přírodní dekor dřeva se všemi jeho „nedokonalostmi“ – naše komody dřevěné se bezesporu stanou funkčním a jedinečným šperkem vaší domácnosti, který koneckonců přežije možná nás všechny.

 

Luxusní celomasiv - Bianco

Nově v naší nabídce najdete i luxusní řadu Bianco, která je celomasivní a tak naplno využívá benefity kvalitního dubového dřeva a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, jež chtějí sáhnout po tom nejlepším na trhu. Vybrané dřevo prošlo mistrným zpracováním zaručujícím odolnost proti poškrábání a zároveň přinese dotek přírody do každého interiéru. Každý kus je pečlivě vybírán tak, aby splňoval i ty nejnáročnější kritéria a díky povrchové úpravě vyniknou suky a letokruhy, z kterých lze vyčíst celý život původního stromu, z něhož vzniknula právě ta vaše komoda.