Manažerský stůl z masivu - divoký dub

Kód: 6099
48 hodnocení
Značka: Germany
9 499 Kč 7 850 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manažerský stůl v provedení divoký dub masiv

Celkové rozměry stolu:  š - 150 cm, v - 72.5 cm, h - 67 cm (širší část dřevěné desky) / 55 cm (nejužší část)
Šíře prostoru mezi kontejnerem a kovovou podpěrou je cca 92 cm, výška nad kontejnerem je 8 cm.

Jedná se o kvalitní německý výrobek. Manažerský stůl je kombinací moderního stylu a přírodního kouzla. Pracovní deska a přední části šuplíků jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a šuplíky jsou v kombinaci s elegantní kovovou aplikací. Korpusy kontejneru a zadní stěna jsou dýhované ve stejném dubovém provedení. Robustní konstrukce a promyšlená volba materiálů zajišťují stolu vynikající stabilitu a dominanci zvolené místnosti. Šuplíky jsou umístěny na kolejničkách, pracovní deska je esteticky zaoblená tak, aby nedocházelo k případnému poškození hrany područkami kancelářské židle. Tloušťka dubového masivu je cca 2 cm, tloušťka rámu kontejneru je cca 2.6 cm. Pracovní stůl je vyrobený tak, aby ho bylo možné umístit do prostoru.

Povrchová úprava stolu je provedena kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje stolu dlouhou životnost a příjemný design. Jedná se o nejlepší úpravu dřeva. Kovové části jsou lakovány kvalitní práškovou barvou. Spojovací materiál od kvalitní firmy Hettich. 

Stůl je barevně vhodný ke každému námi prodávanému nábytku v provedení divoký dub masiv.

Psací stůl je možné sestavit i obráceně (šuplíky vlevo/vpravo)

Stůl je balen ve 2 kartonech v demontu. Zaslání je možné běžným přepravcem v ceně 280 Kč po celé ČR nebo využít naší firemní dopravu. 

STŮL VYSTAVEN VE VZORKOVÉ PRODEJNĚ VE VYSOKÉM MÝTĚ.

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA ZDARMA !

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly masiv
Záruka: 2 roky