Levné skříně a komody výprodej

59 položek celkem
Šuplíková komoda JASAN - MELODY
3 900 Kč
Levná komoda z masivu
3 990 Kč
Úzká komoda BUK MASIV - STEFI
4 900 Kč
Velká komoda JASAN - MELODY
5 800 Kč
Masivní komoda JASAN - MELODY
5 900 Kč
Úzká komoda DUB MASIV - STEFI
5 900 Kč
KOMODA JASAN
6 500 Kč
Komoda se šuplíky DUB MASIV - BIANCO
6 500 Kč
Malá komoda BUK MASIV - BONN
Momentálně nedostupné
6 600 Kč
k220 0
6 700 Kč
Široká komoda JASAN - MELODY
6 900 Kč
k226 0
6 980 Kč
Malá komoda BUK MASIV - BONN
7 400 Kč
k221 0
7 500 Kč
Komoda Jádrový BUK MASIV - STEFI
7 900 Kč
Nahoru
Další produkty

Prémiová kvalita a životnost

 Proč do vyhledávač ťukat pojmy jako "levné skříně a komody výprodej", když mnohem rozumnější je pořídit kvalitu a minimalismus za adekvátní cenu? Díky kombinaci masivu a melaminované dřevotřísky je možné dostat luxusní zboží v prémiovém provedení, které však zdaleka nedosahuje tak vysoké ceny jako celomasivní nábytek. Při výběru našeho zboží si dáváme záležet na tom, aby kvalita zpracování i užitého materiálu byla na co nejvyšší možné úrovni, a tak jsme vám, našim zákazníkům, mohli nabídnout maximální možnou kvalitu za dostupné ceny.

 

Rustikální dřevo i moderní materiály

Naleznete u nás minimalistické kousky, které se nebojí ani odvážné kombinace moderních lesklých povrchů se surovým dřevem. Je tedy jedno, zda preferujete luxusně působící moderní materiály, nebo milujete přírodní dekor dřeva se všemi jeho „nedokonalostmi“ – naše komody se bezesporu stanou funkčním a jedinečným šperkem vaší domácnosti, který koneckonců přežije možná nás všechny.

 

Luxusní celomasiv - Bianco

Nově v naší nabídce najdete i luxusní řadu Bianco, která je celomasivní a tak naplno využívá benefity kvalitního dubového dřeva a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, jež chtějí sáhnout po tom nejlepším na trhu. Vybrané dřevo prošlo mistrným zpracováním zaručujícím odolnost proti poškrábání a zároveň přinese dotek přírody do každého interiéru. Každý kus je pečlivě vybírán tak, aby splňoval i ty nejnáročnější kritéria a díky povrchové úpravě vyniknou suky a letokruhy, z kterých lze vyčíst celý život původního stromu, z něhož byla vyrobena právě ta vaše komoda.