Levné bílé komody

5 položek celkem
Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO
29 900 Kč
Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO
20 900 Kč
Komoda DUB MASIV/BÍLÁ LESK - BIANCO
25 900 Kč
parma20 0
Novinka
15 900 Kč
parma50 0
13 900 Kč

Hledáte levné bílé komody? Bílá komoda vždy perfektně doplní vaší domácnost, ať už jako doplněk k  obývákové stěně nebo při vybavování bytu úplně v novém. Nábytek s bílými prvky působí útulně a zároveň zcela nadčasově. Jste milovníci koncepčně jednotného čistého designu, nebo máte raději hravé kombinovaní materiálů a barev a rádi žijete obklopeni pestrostí? Nábytek s bílými prvky skvěle zapadne do každého stylu interiéru a nenápadně rozjasní každou místnost. Bílá barva zkrátka nikdy nevyjde z módy a všude, kde se objeví, bude navozovat příjemný pocit čistoty a elegance.

 

Zcela jedinečně a luxusně působí kombinace bílé barvy s odhaleným přírodním dřevem. V naší nabídce můžete najít komody z masivu, v jejichž konstrukci je propojena přirozená jemnost dřeva s moderními skleněnými prvky a bílou úpravou povrchu dvířek a to v matné i lesklé úpravě. Spojení moderních materiálů a tradičního dubového či bukového dřeva, u kterého jsou ponechány a dány na odiv suky a praskliny a další charakteristické rysy surového masivního dřeva, pak působí přímo úchvatně.

 

Skryté části jako bočnice zásuvek či zadní stěny komod jsou u mnoha modelů vyrobené z dýhované překližky, což nijak nesnižuje kvalitu nábytku, ale velmi příjemně je však takto snížena cena a tak si i velmi luxusní kousky můžete pořídit za poměrně nízkou cenu. Levné komody bílé barvy se tak snadno mohou stát skutečnou ozdobou vaší domácnosti či kanceláře.