Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO

Kód: 2294
1 hodnocení
Výrobce: Germany
29 900 Kč 24 711 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO obsahuje:

  • 2x dvířka (2 x foch)
  • 4x hluboký šuplík

Celkové rozměry: š - 180cm, v - 82cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikly suky, praskliny a léta, která dodávají nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky a u zadní stěny jsou dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.

Komoda je dodávána v sestaveném stavu od výrobce. Nábytek Vám bude dopraven naší bezproblémovou firemní dopravou zcela zdarma. Pro více informací volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub Bianco - celomasiv
Záruka: 2 roky