Komoda ořech vanilka

Komoda ořech vanilka je skutečným pokladem naší nabídky. Ořechové dřevo se dříve využívalo především k dekoraci a zdobnému vykládání ornamentů, či k výrobě uměleckých předmětů. Nyní se začalo používat i k výrobě nábytku a není se čemu divit – výrobky z něj mohou být jednoznačně považovány za umělecká díla.

 

Ořechové dřevo je vysoce ceněné především pro svou nádhernou kresbu, která často dosahuje i velice tmavého zabarvení. Léta jsou vykreslena kontrastními odstíny pohybujícími se od barvy šedobílé až ke krémově tmavohnědé často i s nádechem do temně červených tónů. Ořechové dřevo tak patří k těm nejkrásnějším materiálům používaným k výrobě nábytku. A v tomto případě se také krása plně snoubí s kvalitou, ořechové dřevo je totiž vysoce kvalitní surovinou, která snadno předčí i dřevo dubové – je velice pevné a houževnaté a chlubit se může také vysokou trvanlivostí. Komoda z ořechového dřeva nezestárne a je tak rozhodně tou správnou investicí!

 

Námi nabízené komody ořech vanilka budou jednak praktickým doplňkem vaší domácnosti, ale především pak okouzlujícím prvkem interiéru, který oslní každého, kdo na něm ulpí svým pohledem. Komody z ořechu se skvěle hodí do obývacího pokoje, do ložnice či do pracovny, ale nejvíce jim to bude slušet prostě tam, kde budou stále na očích.