Komody Jasan

9 položek celkem

Komoda jasan v sobě snoubí krásu přírodního dřeva s praktickou zručností truhlářů, kteří ji vyrobili. Stačí se podívat, s jakou pečlivostí příroda vykouzlila kresbu dřeva, abyste pochopili, že komoda z masivu bude tím pravým nábytkem do vašeho domova. Chcete-li se doma cítit opravdu příjemně, pak bude velmi záležet na tom, jak si svůj domov zařídíte. A od toho jsme tu pro vás my s naším sortimentem komod, které si můžete vybrat beze spěchu ze široké nabídky různých stylů a vzorů.

Ani luxusní masivní nábytek nemusí být drahý. O tom vás přesvědčí naše komody v kombinaci masivu a dřevotřísky. Jejich korpus je vyrobený z melaminové dřevotřísky, která je tvrzená pryskyřicí a díky tomu odolná proti poškrábání. Přední část komody je zhotovena z tvrdého masivního dřeva a ošetřená kvalitní voskovou politurou. Ta zajišťuje dlouhou životnost a zvýrazňuje kresbu dřeva. Komoda jasan si zachovává tak svůj přírodní vzhled a kvalitu.

Podívat se také můžete na kategorie: komoda buk masiv anebo komody masiv dub. Naleznete zde převážně veliké komody highboard, které se stávají dominancí obývacích místností.