Komoda dřevo

7 položek celkem
Dřevěná komoda
19 900 Kč
Komoda dub antik
24 900 Kč
Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO
20 900 Kč
Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO
29 900 Kč
Komoda DUB MASIV/BÍLÁ LESK - BIANCO
25 900 Kč
Komoda se šuplíky DUB MASIV - BIANCO
6 500 Kč

Komoda dřevo je ideálním kusem nábytku do vašeho domova, který skvěle dolaďuje celkový styl místnosti. Navíc je to neskutečně praktický předmět, protože nabízí vynikající úložnou kapacitu. Bez problémů tak udržíte své věci v pořádku a pod kontrolou a mimoto díky nadčasovému designu plní i estetickou funkci.  

Komoda dřevo je vhodná jak do volného prostoru , tak i tam, kde je k dispozici pouze omezené místo, hodí se skvěle do moderního bytu i do klasického interiéru s tradičním stylem.

Dřevěná komoda je perfektním doplněním vybavení ložnice, ale i obývacího pokoje nebo pracovny.  Nemusí však sloužit pouze k ukládání prádla, oblečení, dokladů či třeba nádobí, ale je možné ji využít třeba v ložnici i pro postavení menšího televizoru a dopřát si tak pohodlné sledování filmů z postele.  

Variabilita těchto částí nábytku je velmi vysoká a vybírat můžete z množství kombinací zásuvek a dvířek, široké palety stylů, způsobu zpracování dřeva i možných barevných odstínů. Podle účelu použití je pak také obvykle možné zvolit povrchovou úpravu či typ doplňků, jako jsou úchyty či případné bezpečnostní pojistky. Zajímavým prvkem je také případné prosklení dvířek komody, které může umocnit výsledný efekt.

 Díky použitému 100% kvalitnímu dřevu bude komoda dlouho sloužit a hlavně bude stále stejně dobře vypadat.