Komoda do koupelny – víceúčelový úložný prostor

Komoda do koupelny bývá často opomíjeným kusem nábytku, a přitom jsou neuvěřitelně praktickým pomocníkem, který nejenže šetří místem, ale navíc dokáží celý prostor zútulnit a zabydlet. Díky pestrému výběru designů – komody prosklené, s dvířky či šuplíky – si určitě tu vaší perfektní vyberete i vy. Ať už do ní schováte hygienu, ručníky nebo vonné svíčky, náš výběr vás rozhodně nezklame. Díky kombinaci masivu a melaminované dřevotřísky navíc vydrží i nápor každodenního užívání.

 

Koupelna – relaxace a čas sám na sebe

Koupelna už dávno není jen místem spojeným se základními hygienickými návyky – nyní je vnímána i jako místo, kde má každý čas sám na sebe a prostor k relaxaci. Proto se dnes víc než kdy dřív dbá na její esteticky příjemné zařízení a harmonii. Komody do koupelny můžete sladit i se zbytkem vybavení díky naší nabídce barevných a materiálových variant – ať už sáhnete po buku, dubu nebo jasanu, nikdy tak nešlápnete vedle. Naleznete u nás minimalistické kousky, které se nebojí ani odvážné kombinace moderních lesklých povrchů se surovým dřevem. Je tedy jedno, zda preferujete luxusně působící moderní materiály, nebo milujete přírodní dekor dřeva se všemi jeho „nedokonalostmi“ – naše komody se bezesporu stanou funkčním a jedinečným šperkem vaší domácnosti, který koneckonců přežije možná nás všechny.

 

Luxusní celomasiv – Bianco

Nově v naší nabídce najdete i luxusní řadu Bianco, která je celomasivní a tak naplno využívá benefity kvalitního dubového dřeva. To prošlo mistrným zpracováním zaručujícím odolnost proti poškrábání a zároveň přinese dotek přírody do každého interiéru. Každý kus dřeva je pečlivě vybírán tak, aby splňoval i ty nejnáročnější kritéria a díky povrchové úpravě vyniknou suky a letokruhy, z kterých lze vyčíst celý život původního stromu, z něhož byla vyrobena právě vaše komoda.