Komoda BONN - divoký dub masiv 129 cm

Kód: NM36A
5 hodnocení
Značka: Germany
10 900 Kč 9 008 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní komoda z masivu - Divoký dub masiv Bonn

Rozměry: š - 129cm, v - 81cm, h - 42cm

Komoda z masivu obsahuje:
3 x plná dubová dvířka
3 x variabilní foch
3 x zásuvku na kolejničkách
 

Jedná se o kvalitní německý výrobek. Přední části nábytku jsou vyrobeny z masivního divokého / sukatého dubu, korpusy jsou z kvalitní melaminované dřevotřísky odolné proti oděru s plastickým efektem ve 3D ve stejném dekoru. Nábytek je vybaven hlubokými zásuvkami osazenými ložiskovými posuny (provedení se zásuvkami), úchytky jsou kovové - lakované hrazdičky, spojovací materiál a panty jsou od fa. Hettich. Umístění fochů je variabilní - předvrtané otvory pro kolíčky.

Komoda je součástí kompletního výrobního programu Bonn - Divoký dub masiv a jednotlivé části z tohoto výrobního programu lze spolu vzájemně kombinovat.

Komoda je balena v 6 ks zalisovaných plastových baleních v demotnu. Jednoduchá montáž, zvládne každý kutil. Z důvodu možného poškození není možné zaslání přepravní službou. Možný je buď náš bezproblémový firemní rozvoz nebo osobní odběr. V případě zájmu o tento nábytek nás neváhejte kontaktovat. Je možné, že je Vaším směrem již naplánovaný jiný rozvoz, při kterém by Vám mohl být tento nábytek rychle a levně dopraven.

AKCE - DOPRAVA ZDARMA U VŠECH OBJEDNÁVEK NAD 20 TIS. KČ !

Doplňkové parametry

Kategorie: Masivní nábytek - výrobní programy
Záruka: 2 roky