Knihovna STEFI DUB

Kód: 36
2 hodnocení
Výrobce: Germany
8 900 Kč 7 355 Kč bez DPH
Skladem
Nábytek, který zaujme každou Vaší návštěvu. Program STEFI je nejvyhledávanější sortiment. Originální vzhled, pěkné zpracování masivních lišt, velmi široká nabídka produktů a s tím spojená možnost libovolného umístění nábytku podle svých představ. Předností je i výhodná cena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program STEFI se vyznačuje svojí flexibilitou. Velké množství produktů Vám dodá dostatečnou možnost si sestavit nábytek na míru. Dvířka otevírání skleníků, vitrín a knihoven lze podle libosti přehodit na pravou či levou stranu, což jistě oceníte u nábytku umístěného vedle dveří, či pohovky. Teď už Vám nic nebrání v umístění nábytku přesně podle své touhy.
    • - Korpusy nábytku jsou vyrobeny z melaminiované dřevotřísky (tvrzené pryskyřicí) odolné proti poškrábání. Přední části jsou z masivního divokého dubu, jsou ošetřeny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje nábytku dlouhou životnost a zvýrazňuje kresbu dubového dřeva.
    • - Nábytek je osazen kvalitním spojovacím materiálem. Zásuvky jsou pro snažší vysouvání umístěny na kolejničkách s měkčenými dorazy do gum. Úchytky jsou kovové – lakované.
    • - U programu STEFI – Nábytek z masivu dub je možné dokoupit led osvětlení za výhodnou cenu, viz. Osvětlení 
    • - Knihovna je součástí kompletního výrobního programu Nábytek z masivu - STEFI Divoký DUB a dále pasuje ke každému nábytku v provedení divoký dub.

Popis nábytku: 

Jedná se o luxusní německý výrobní program. Korpusy jsou vyrobeny z melaminiované (tvrzené) dřevotřísky odolné proti poškrábání v mistrné kombinaci s divokým dubem. Přední části jsou z masivního divokého dubu. 

Rozměry knihovny: 

Knihovna STEFI Divoký DUB - rozměry: š - 52cm, v - 191cm, h - 42cm

 

Program STEFI – Nábytek z masivu je vystaven na vzorkové prodejně

Balení a možnost dopravy:

Knihovna je dodávána v demontu s podrobným obrazovým návodem na sestavení a českým přinávodem (tj. doporučení a zkušenosti). Jednoduché sestavení, zvládne každý kutil. Využijte možnost firemní dopravy viz. DOPRAVA A PLATBA

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny Dub masiv
Záruka: 2 roky