Dubový masiv

Dubový masiv je ideálním materiálem pro nábytek, který toho má hodně vydržet a dobře vypadat. Nápadité kresby na dřevě vytvořené samotnou přírodou tvoří výrazný design, který spolu se světlým odstínem dubu zapadne do každého prostoru.

Vyberte si nábytek, se kterým toho spoustu ušetříte: starosti, práci i peníze. Hřejivé odstíny přírodního dřeva můžete kombinovat s jakýmikoli materiály a doplňky. Zatímco tento nábytek vyžaduje minimální údržbu, investice se několikanásobně vrátí. Při troše pravidelné péče se svým majitelem prožije celý život.

Vlastnosti dubu předávají nábytku, který je z tohoto dřeva vyrobený, ty nejlepší předpoklady pro výbornou funkčnost. Dubový masiv se vyznačuje vysokou stabilitou a odolností, a to i zvýšenou rezistencí vůči vodě.

Když si pořídíte masivní dubový nábytek, získáte nábytek s charakterem. Ten dotváří dobře viditelná dřevěná vlákna na hladkém a na dotek příjemném povrchu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení