Dubové komody, Strana 2

28 položek celkem
Komoda se šuplíky DUB MASIV - BIANCO
6 500 Kč
Komoda z masivu - Parma divoký dub / bílá
13 900 Kč
nm54 1
8 800 Kč
Praktická komoda DUB MASIV - BONN
8 900 Kč
Široká komoda - Dub masiv BONN
12 490 Kč
Široká komoda DUB MASIV - BONN
12 800 Kč
Úzká komoda DUB MASIV - STEFI
5 900 Kč
Velká komoda - Dub masiv BONN
10 700 Kč
Velká komoda DUB MASIV - LYON
16 990 Kč

Nábytek z dubového dřeva je nestárnoucí klasika, co nikdy neomrzí. Komoda dub proto bude vždy tou správnou volbou pro váš interiér. Dubové dřevo je tradiční surovinou pro výrobu nábytku a jeho výhoda tkví především v jeho pevnosti a trvanlivosti. Nábytek vyrobený z dubového dřeva vydrží bezproblémově sloužit po generace a velice dobře odolává vnějším vlivům, aniž by přicházel o něco ze své původní krásy.

Masivní dubové komody z naší nabídky odhalují strukturu surového dřeva v jeho přirozenosti a dávají tak na odiv léta, suky a vůbec celou nádhernou nepravidelnou kresbu vzniklou dlouhým růstem stromu. Příroda takto vytvořila nadčasový design, který žádný umělý materiál nikdy nemůže předčít a který bude vždy ozdobou každého interiéru. Nechte i do vašeho domova vstoupit vlahou harmonizující krásu dubového nábytku z masivu!

Ať už vašemu osobnímu vkusu lahodí koncept jednoduchého praktického bydlení, jste milovníci rustikálního či skandinávského stylu, nebo žijete rádi obklopeni pestrostí a nebojíte se hravě zútulňovat vaší domácnost, určitě si vyberete ten pravý kousek pro vás z naší široké nabídky dubových komod. Komody dub si můžete pořídit v mnoha různých velikostech a provedeních. Která bude ta pravá pro vás, se rozhodněte jednoduše podle toho, kam je budete chtít umístit! Najdete zde komody mnoha různých rozměrů s prosklenými dvířky, různě velkými šuplíky, s otevřenými policemi i s efektním osvětlením. Tak neváhejte a vyberte si tu vaši!