Dřevěné obývací stěny

26 položek celkem
Obývací stěna 390cm BUK - LYON
Doprava zdarma
32 900 Kč
obývací stěna dub masiv
Doprava zdarma
56 900 Kč
Obývací stěna DUB MASIV - BIANCO
Doprava zdarma
44 690 Kč
kvalitní obývací stěna z masivu
Doprava zdarma
75 900 Kč
Obývací stěna Jádrový BUK - Lyon
Doprava zdarma
36 990 Kč
Nahoru
Další produkty

Dřevěná obývací stěna je poslední dobou velice v módě, a to hlavně díky široké nabídce výrobců, kteří sledují nejnovější trendy a snaží se podchytit všechny možnosti designů. Chcete-li nadčasový vzhled, který nestárne a je stále velice originální, musíte zavítat za klasickým masivem, jako jsou například dřevěné obývací stěny. Zpravidla se jedná o veliké stěny, které vynikají v obývacích místností a stávají se jejich dominancí.

Co se týká zpracování. Dřevěná obývací stěna a další námi nabízené stěny pocházejí od německých výrobců, kteří jsou jak zárukou kvality, spolehlivosti, tak následné spokojenosti zákazníka. Další velikou výhodou je vlastní firemní rozvoz, který se postará o bezpečnost přepravy vašeho nábytku. Obývací stěna dřevo se tak dostanete zcela v pořádku až k vám domů za první uzamykatelné dveře. O firemním rozvozu se dozvíte více na stránce „doprava a platba“ (nahoře na webu).

Většina námi nabízených obývací stěn je vyrobena v kombinaci - masiv + melaminovaná dřevotříska v příslušném barevném provedení.