Dřevěná komoda 120cm DUB MASIV - BIANCO Kód: 2297

Neohodnoceno
Výrobce: Germany
19 900 Kč 16 446 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do: 27.11.2017

Související produkty

Detailní popis produktu

Komoda dřevěná 120cm DUB MASIV - BIANCO obsahuje:

  • 1x dvířka s fochem
  • 4x šuplík s plynulým dovíráním

Rozměry komody: š - 120cm, v - 82cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní dřevěné komody německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky a u zadní stěny jsou dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.

Tento výrobní program si můžete kdykoliv prohlédnout v naší vzorkové prodejně.

Dřevěná komoda je dodávána v sestaveném stavu od výrobce (baleno ve 2 kartonech). Z důvodu možného poškození se komoda nezasílá. K dostání na prodejně, firemní dopravou nebo volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky