Dřevěná komoda 120cm DUB MASIV - BIANCO

Kód: 2297
Neohodnoceno
Značka: Germany
19 900 Kč 16 446 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda dřevěná 120cm DUB MASIV - BIANCO obsahuje:

  • 1x dvířka s fochem
  • 4x šuplík s plynulým dovíráním

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii, apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám tak starosti „kdo a jak“ nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno v kartonu po jednotlivém kusu nábytku, se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Nábytek je kompletně vyroben z dubové masivní dýhy (korpusy, přední části). Bočnice a zadní stěny šuplíků jsou z překližky. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U tohoto výrobního programu jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm).

Tento výrobní program si můžete kdykoliv prohlédnout v naší vzorkové prodejně.

Dřevěná komoda je dodávána v sestaveném stavu od výrobce (baleno ve 2 kartonech). Z důvodu možného poškození se komoda nezasílá. K dostání na prodejně, firemní dopravou nebo volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

NYNÍ AKCE - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub Bianco - celomasiv
Záruka: 2 roky