Dub divoký

Divoký dub nadchne každého nadšence do přirozeně působícího nábytku. Krásná textura dřeva vyniká díky přírodním odstínům od světlé po středně tmavě hnědou. Sukovatost a viditelné letokruhy jsou pro daný typ dřeva charakteristické. Propůjčují nábytku exkluzivní vzhled, díky kterému vynikne snad v každém interiéru. Nábytek z materiálu dub divoký je vysoce odolný, elegantní a i přes výraznější dekor nadčasový a neokoukatelný. Vdechněte svému interiéru nový život díky nápaditým kouskům nábytku z krásného dřeva.

Divoký dub vypadá výborně na drobnějším nábytku i na prostorných kusech, které udávají hlavní ráz celé místnosti. Do obývacích pokojů se skvěle hodí konferenční stolek v tomto provedeníPotěší nejen krásným vzhledem, ale také praktičností. Poskytuje dostatek místa pro odkládání věcí - třeba televizních ovladačů, magazínů nebo občerstvení. 
Přímo obrovský úložný prostor pro vaše oblečení a další potřeby zajistí nábytek divoký dub. Tento nábytek můžete sestavit i do rozsáhlejších obývacích stěn, kde si můžete vše rozvrhnout podle vlastních preferencí.