Bílá komoda do ložnice

5 položek celkem
Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO
29 900 Kč
Komoda DUB MASIV - BIANCO/BÍLÉ SKLO
20 900 Kč
Komoda DUB MASIV/BÍLÁ LESK - BIANCO
25 900 Kč
parma20 0
Novinka
15 900 Kč
parma50 0
13 900 Kč

Bílá komoda do ložnice – víceúčelový úložný prostorBílá komoda do ložnice je nepostradatelným kusem nábytku, který rozumně a efektivně využívá malé plochy a poskytuje co největší možný úložný prostor. Ať už se rozhodnete do ní schovat své oblečení, vzpomínky nebo ložní prádlo – náš výběr vás rozhodně nezklame. Díky kombinaci masivu a melaminované dřevotřísky navíc bílé komody do ložnice vydrží i nápor každodenního užívání.

Ložnice – odpočinek a relaxace v dekoru dřeva

Ložnice totiž není jen místem klidného spánku, ale také odpočinku a relaxace, takže je důležité, aby byla vkusně a útulně zařízena, což není díky bílému dekoru dřeva vůbec žádný problém. Komody do ložnice bílé navíc můžete sladit i se zbytkem vybavení díky naší nabídce barevných a materiálových variant – ať už sáhnete po buku, dubu nebo jasanu, nikdy tak nešlápnete vedle. Naleznete u nás minimalistické kousky, které se nebojí ani odvážné kombinace moderních lesklých povrchů se surovým dřevem. Je tedy jedno, zda preferujete luxusně působící moderní materiály, nebo milujete přírodní dekor dřeva se všemi jeho „nedokonalostmi“ – naše komody se bezesporu stanou funkčním a jedinečným šperkem vaší domácnosti, který koneckonců přežije možná nás všechny.

Luxusní celomasiv – Bianco

Nově v naší nabídce najdete i luxusní řadu Bianco, která je celomasivní a tak naplno využívá benefity kvalitního dubového dřeva. To prošlo mistrným zpracováním zaručujícím odolnost proti poškrábání a zároveň přinese dotek přírody do každého interiéru. Každý kus dřeva je pečlivě vybírán tak, aby splňoval i ty nejnáročnější kritéria a díky povrchové úpravě vyniknou suky a letokruhy, z kterých lze vyčíst celý život původního stromu, z něhož byla vyrobena právě vaše komoda.