Barva stěn do obývacího pokoje

25 položek celkem
Masivní obývací stěna BONN - BUK
ZdarmaZdarma
31 900 Kč
Obývací stěna BUK - Stefi
ZdarmaZdarma
26 990 Kč
obývací stěna dub masiv
ZdarmaZdarma
56 900 Kč
kvalitní obývací stěna z masivu
ZdarmaZdarma
75 900 Kč
Obývací stěna DUB MASIV - BIANCO
ZdarmaZdarma
44 690 Kč
Nahoru
Další produkty

Enigma jménem barva stěn do obýváku

Navrhnout a zařídit interiér tak, aby lahodil oku po dlouhá léta a neomrzel se s prvním prožitým rokem, je pro většinu majitelů téměř nerozluštitelnou záhadou, ačkoliv jejich klíč k řešení leží blíže, nežli si myslí. Základem je totiž vybírat takové barvy na stěny do obývacího pokoje, které jsou sami o sobě dostatečně neutrální a lehce kombinovatelné, tudíž nabízejí nezměrnou škálu variací díky minimálním obměnám v interiéru – ať už se jedná o změnu barvy polštářů na gauči, výměny starého kusu nábytku nebo pořízení kompletně nové obývací stěny, která se stane dominantou vašeho srdce domova.

Rustikální dřevo i moderní materiály v srdci každé domácnosti

Zvolili jste základní bílou, nebo jste sáhli po zemitých tónech, které zbaví místnost počátečního chladu? Tak jako tak je důležité si uvědomit, že obývací pokoj je středobodem celé domácnosti – místo setkání, návštěv a společně trávených chvil. Proto je důležité, aby byl vkusně a útulně zařízen, aby se v něm zkrátka každý cítil jako doma. Umně zvolená barvy stěn do obýváku a k nim ladící obývací stěna tak dokáže do vašeho interiéru přinést to skutečné teplo domova, ale zároveň se stane elegantně využitým úložným prostorem. V naší nabídce naleznete minimalistické kousky, které se nebojí ani odvážné kombinace moderních lesklých materiálu se surovým dřevem. Je tedy jedno, zda preferujete luxusně působící moderní materiály, nebo milujete přírodní dekor dřeva se všemi jeho „nedokonalostmi“ – obývací stěny se bezesporu stanou funkčním a jedinečným šperkem vaší domácnosti, který koneckonců přežije možná nás všechny.

Luxusní celomasiv – Bianco

Nově v naší nabídce najdete i luxusní řadu Bianco, která je celomasivní a tak naplno využívá benefity kvalitního dubového dřeva a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, jež chtějí sáhnout po tom nejlepším na trhu. Vybrané dřevo prošlo mistrným zpracováním zaručujícím odolnost proti poškrábání a zároveň přinese dotek přírody do každého interiéru. Každý kus je pečlivě vybírán tak, aby splňoval i ty nejnáročnější kritéria a díky povrchové úpravě vyniknou suky a letokruhy, z kterých lze vyčíst celý život původního stromu, z něhož byla vyrobena právě ta vaše obývací stěna.