Komoda DUB (antik) BIANCO MASIV 180cm

Kód: 2325
1 hodnocení
Výrobce: Germany
24 900 Kč 20 579 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komoda DUB antik 180cm - BIANCO MASIV obsahuje:

  • 2x dvířka
  • 2x foch (1 dvířka = 1 foch)
  • 4x šuplík

Celkové rozměry: š - 180cm, v - 82cm, h - 40cm

Jedná se o kvalitní a luxusní nábytek německého výrobce, který je současným trendem nejenom v Německu, ale i v Rakousku, Francii..apod. Předností tohoto nábytku je překrásný vzhled starého přírodního dřeva, které je kartáčováno tak, aby vynikla kresba dřeva, jako jsou suky, praskliny a léta dodávající nábytku nezaměnitelný charakter. Hned na první pohled každý pozná, že se nejedná o imitaci. Další obrovskou výhodou je, že je nábytek dodáván od výrobce v sestaveném stavu. Odpadnou Vám starosti kdo a jak nábytek sestaví. Vše je pečlivě baleno po jednotlivých kusech v kartonech se všemi potřebnými proložkami chránícími nábytek při transportu.

Komoda dub antik je kompletně vyrobena z masivu (korpusy, přední části). Bočnice šuplíků a zadní stěny jsou z překližky a u zadní stěny jsou dýhované ve stejném provedení jako nábytek. Kompletní spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Šuplíky a dvířka jsou osazeny systémem tichého a plynulého dovírání. Úchytky jsou kovové. U nábytku jsou použity zesílené skleněné fochy (6 - 8 mm) a vrchní masivní desky (27 mm). Vše je dodáváno včetně kompletního spojovacího a upevňovacího materiálu.

Komoda je dodávána v sestaveném stavu od výrobce. Nábytek Vám bude dopraven naší bezproblémovou firemní dopravou. Pro více informací volejte 465 423 671 nebo 606 125 356.

DOSTUPNOST: cca 3 týdny

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA ! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub Bianco - celomasiv
Záruka: 2 roky